PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF

Ceník - Obchodní podmínky

 Portrétní fotografie


Cena: Dohodou


rodinné fotografie, děti, miminka, těhotenské a novorozenecké (newborn) fotografie, školní fotografie a firemní akce


- 60 minut rodinného v exteriéru - dle Vašeho    výběru.

- 10 ks profesionálně upravených fotografií v        plném rozlišení

- fotografie dostanete v elektronické podobě      (možnost tisku fotek za příplatek)

 • fotografujeme portréty dětí
 • snažíme se zachytit jejich osobnost
 • kouzlo spontánnosti a přirozenosti
 • preferujeme foto dětí v přirozeném prostření
 • Možnost zakoupení dárkového poukazu 

Svatební fotografieKaždá svatba je svým způsobem originální a unikátní. Pro stanovení přesné ceny nás kontaktujte. 

     Svatební fotografie - základní

obřad, focení novomanželů včetně společných fotek s rodinou a hosty 
cena: DohodouSvatební fotografie - půldenní 

přípravy před svatbou (líčení, oblékání), obřad, focení novomanželů včetně společných fotek s rodinou a hosty, hostina
8. hodin focení
cena: DohodouSvatební fotografie - celodenní

přípravy před svatbou (líčení, oblékání), obřad, focení novomanželů včetně společných fotek s rodinou a hosty, svatební hostina, párty
12. hodin focení
cena: Dohodou
Svatební fotografie

Těším se na spolupráci a společnou tvorbu s Vámi. 

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Dárkové poukazy na fotografování


Věnujte fotografování svým blízkým! • Která žena by nechtěla být alespoň na chvíli fotomodelkou?
 • Která maminka by se nechtěla nechat vyfotit se svými dětmi?
 • Poukaz na fotografování v ateliéru může být i originálním svatebním darem.

Poukázku v rozsahu focení dle Vašeho výběru - viz CENÍK FOCENÍ Vám připravíme přímo na jméno i s věnováním. Poukázka je platná 6 měsíců ode dne vydání.

Vyberte si některý z nabízených designů poukazu, napište nám jeho číslo, jméno držitele poukazu, případně i věnování...

Pokud to spěchá a máte možnost tisku, můžeme Vám poukaz zaslat mailem ještě v den objednávky.

Případně lze samozřejmě zaslat vytištený poukaz poštou.

Je jen na Vás jakou variantu dodání zvolíte.

Stačí si jen vybrat tematicky nejvhodnější vzhled a napsat nám na  jfindejs.foto@gmail.com


Obchodní podmínky


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poskytnuté náhledy je zakázáno upravovat nebo zveřejňovat. Raw soubory a ostatní neupravené fotografie a ani jiné formáty neposkytuji. Klientovi není poskytována možnost dodání neupravených fotografií, ani po domluvě. Klientovi je zakázáno fotografie dále jakkoli upravovat. 


DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta hotových vyretušovaných fotografií v elektronické podobě je 4-5 týdnů ode dne, kdy proběhlo focení. Všechny hotové vyretušované fotografie obdrží klient na svoji e-mailovou adresu v plné velikostiv jpg formátu, přes datové uložiště.

Klientovi je poskytována možnost tzv. expresního zhotovení zakázky v elektronické podobě do 5 dnů. Tato možnost znamená navýšení celkové ceny balíčku o 1.000,- Kč.


REKLAMACE

Důvodem reklamace není rozdílné vnímání barevnosti fotek, ořez fotografií, či představa zpracování fotek dle klienta, které je zcela odlišné od stylu fotografa. Klient má možnost se seznámit s tvorbou fotografa na www.findejsfoto.cz a není z tohoto důvodu přípustná reklamace ze strany klienta týkající se odlišné představy o výsledku díla. Při zobrazení na nezkalibrovaném zařízení nebo tisku na nezkalibrované tiskárně může docházet k posunu barev (např. má barva jiný odstín) nebo změně světlosti/tmavosti fotografie (např. fotografie je světlejší nebo tmavší). Klient bere na vědomí, že správné podání zaručuje pouze zkalibrované zařízení a tuto skutečnost fotograf nemůže ovlivnit.


RETUŠ FOTOGRAFIÍ

Každá fotografie projde základními úpravami, jako je ořez, vyvážení barev, úprava kontrastu, sytosti apod., při základní retuši se odstraňují různé vady pleti, modřiny, škrábance, lehce se retušuje pleť.

Na přání klienta mohou být vyretušovány vrásky, více se vyhladí pleť, apod.


CENA FOTOGRAFICKÝCH SLUŽEB

 • cena fotografických služeb se řídí aktuálně platným ceníkem 

Splatnost cen

 • ceny jednotlivých foto balíčků včetně případného příplatku jsou splatné v den focení
 • cena za fotografie vybrané nad rámec balíčku a případné doplňkové produkty (foto obrazy) je formou doplatku zaplacena převodem na účet, ještě před jejich zpracováním
 • pokud nedojde k zaplacení ceny zvoleného foto balíčku, případného příplatku či dodatečného doplatku za fotografie nad rámec balíčku, vyhrazuji si právo zakázku (fotografie) nepředat do doby než je řádně zaplacena. 
 • Dle aktuálních a připravovaných změn v legislativě není možné platit v hotovosti, ale pouze bankovním převodem na účet.


SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ
Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfólia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby je ho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučíníte, bere se to jako váš souhlas.


Autorské právo a GDPR:

Všechny nezbytné údaje potřebné k vystavení faktury budou použity dle specifikací, která stanovuje platné znění EU norem a nebudou nikde veřejně k dostupné. Souhlasem s fotografováním ve standardní variantě - dáváte souhlas publikovat pořízené fotografie v rámci vlastní reklamní činnosti. Veškeré fotografie publikované na těchto stránkách a dále fotografie mnou pořízené podléhají autorskému právu a jsou mým vlastnictvím, neboli ve vlastnictví profesionálního fotografa Jaromíra Findejse (IČ. 70184283). Z toho důvodu není dovoleno jakkoliv dále publikovat zde prezentované fotografie bez mého písemného souhlasu. Fotografie pořízené ve smluvně obchodním vztahu mezi fotografem a zákazníkem, jsou i nadále dle platné české legislativy mým majetkem, a proto mne nelze zbavit autorství. Pokud budete prezentovat tyto fotografie, požaduji, abyste mne vždy uváděli jako autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.Děkuji za pochopení.